نماد الکترونیک

 
 
وب سایت املاک اصفهان در حال بروز رسانی وارائه خدمات بیشتر با قالب جدید تا چند روز آینده.لطفا با ما همراه باشد
فروکش رکود بازار مسکن
بسته اقتصادی (4)
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: بسته حمایتی دولتی نمی‎تواند تأثیر مستقیمی بر بازار مسکن داشته باشد زیرا خروج مسکن از رکود نیازمند تثبیت برنامه جامع و کامل همراه با جزئیات است.
بهلول حسینی عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص شرایط بازار مسکن با وجود بسته حمایتی دولت گفت: بسته حمایتی دولت نمی‌تواند تأثیر مستقیمی بر بازار مسکن داشته باشد زیرا برای خروج بازار مسکن از رکود نیازمند تثبیت یک برنامه جامع و کامل همراه با جزئیات است.

وی در ادامه بیان کرد: عواملی چون تعیین مالیات بر تعدد معاملات بازار مسکن می‌تواند تا حدودی رکود حاکم بر بازار را مهار کند و شاهد حرکت این بازار باشیم.

حسینی با اشاره به اهمیت سرازیری نقدینگی به سمت بازار مسکن برای برطرف کردن رکود اظهار داشت: تا زمانی که شاهد سرازیری نقدینگی مردم به سمت بازار مسکن و خروج آن از بانک‌ها نباشیم انتظار رونق مسکن و کاهش قیمت‌ها در بازار محقق نخواهد شد.

عضو کمیسیون عمران در پایان تأکید کرد: با تأیید برجام و برطرف شدن تحریم‎ها می‌توان زمینه رونق را در بازار مسکن و اقتصاد فراهم کرد ولی این شرایط باید با جزئیات تمام مربوط به بازار مسکن تعیین و مورد بررسی قرار گیرد تا بتوان رکود رخنه کرده بر این حوزه را برطرف کرد.
 
 
 

 آدرس: اصفهان- آبشار سوم- بعد از اجلاس سران- ورودی اصفهانک

         تلفن : 2202 3858 031   

 تماس تلگرام:09136974452       

rrrrrrr99rerree.gif

  تمامی حقوق محفوظ و متعلق

    به املاک اصفهان است

  مرور گر خود را بروز کنید!!! 

          برای دانلود کلیک کنید

 

طراحی وب سایت