نماد الکترونیک

 
 
وب سایت املاک اصفهان در حال بروز رسانی وارائه خدمات بیشتر با قالب جدید تا چند روز آینده.لطفا با ما همراه باشد
استقبال از خرید مسکن

استقبال از خرید مسکن                                    منبع: دنیای اقتصاد

بانک مرکزی در گزارشی رسمی تحولات بازار مسکن شهر تهران را درآبان ماه امسال تشریح کرد و از کاهش قیمت 1/ 2 درصدی قیمت مسکن و افزایش 4/ 4 درصدی میزان معاملات در این ماه در مقایسه با مهرماه سال 94 خبر داد.

img15065573.jpg

این گزارش حاکی است ، متوسط قیمت خرید و فروش مسکن در مناطق مختلف شهر تهران در آبان ماه ،3 میلیون و 850 هزار تومان ثبت شده است که در مقایسه با مهرماه امسال 9/ 1 درصد و در مقایسه با مدت مشابه پارسال  2 درصد کاهش داشته است. همچنین میزان  معاملات خرید و فروش در پایتخت دریک ماه گذشته 12 هزار و 56 فقره بوده است که درمقایسه با مهرماه امسال 4/ 4 و مدت مشابه سال گذشته 7/ 6 درصد افزایش نشان می دهد.

بیشترین میزان واحدهای مسکونی معامله‌شده، معادل 3/ 55 به واحدهای نوساز تا 5 سال ساخت اختصاص دارد. همچنین آپارتمان‌های مسکونی با زیربنایی میان 60 تا 70 مترمربع نیز در میان خریداران در یک ماه آبان بیشترین متقاضی را داشته‌اند. گزارش بانک مرکزی از بررسی تحولات هشت ماه امسال بازار مسکن پایتخت نیز نشان می‌دهد ،بالغ بر 96 هزار واحد مسکونی در مناطق 22گانه شهر تهران در این مدت معامله شده که در مقایسه با  مدت مشابه سال قبل 1/ 16 درصد کاهش داشته است.

همچنین بیشترین سهم معاملات در آبان ماه برحسب ارزش واحد مسکونی مربوط به معامله آپارتمان‌های مسکونی با ارزش کمتر از 220 میلیون تومان بوده است که 2/ 47 درصد از معاملات را به خود اختصاص داده است. بانک مرکزی در جمع‌بندی گزارش آماری خود آورده است که ،ثبات نسبی قیمت‌ها در بازار مسکن دردو سال اخیر، فرصتی مناسب را برای ورود خریداران به بازار مسکن فراهم کرده است. 

 
 
 

 آدرس: اصفهان- آبشار سوم- بعد از اجلاس سران- ورودی اصفهانک

         تلفن : 2202 3858 031   

 تماس تلگرام:09136974452       

rrrrrrr99rerree.gif

  تمامی حقوق محفوظ و متعلق

    به املاک اصفهان است

  مرور گر خود را بروز کنید!!! 

          برای دانلود کلیک کنید

 

طراحی وب سایت