نماد الکترونیک

 
 
وب سایت املاک اصفهان در حال بروز رسانی وارائه خدمات بیشتر با قالب جدید تا چند روز آینده.لطفا با ما همراه باشد
جزئیات وان 70 میلیونی

پرداخت تسهیلات ۶۰ میلیونی خرید مسکن از محل اوراق از دی ماه اجرایی می شود و متقاضیان می‌توانند ۱۰ میلیون وام جعاله نیز دریافت کنند.
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، عضو هیئت مدیره بانک مسکن با بیان اینکه پرداخت تسهیلات ۶۰ میلیونی خرید مسکن از محل اوراق از دی ماه اجرایی می شود ، گفت : متقاضیان می‌توانند ۱۰ میلیون وام جعاله نیز دریافت کنند و ساختمان‌هایی که بیش از ۲۰ تا ۲۵ سال از تاریخ صدور پروانه ساختمانی آنها گذشته باشد ، تا ۳۵ میلیون می توانند وام بگیرند. 
 
ابوالقاسم رحیمی انارکی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه جزئیات واحدهای مسکونی مشمول این وام مشخص شده و نرخ سود این تسهیلات از محل اوراق یک و نیم درصد کاهش یافته است ، گفت: روش تقسیط وام 60 میلیونی برای تهران به روش ساده، پلکانی و پلکانی دوره‌ای و مدت بازپرداخت حداکثر 12 سال است. 
 
رحیمی انارکی درباره اقساط این وام گفت: به عنوان مثال برای وام 40 میلیون تومانی به روش ساده حدود 693 هزار تومان است و به صورت پلکانی ساده اقساط با 578 هزار تومان اغاز می شود. برای 50 میلیون تومان وام قسط ساده ماهانه 866 هزار تومان و به روش پلکانی دوره‌ای 5 سال اول 770 هزار تومان، 5 سال دوم 932 هزار تومان و دو سال آخر یک میلیون و 120 هزار تومان است. 
 
رحیمی انارکی گفت: برای وام 60 میلیون تومانی به روش ساده ماهانه یک میلیون و 40 هزار تومان، پلکانی دوره‌ای در 5 سال اول 932 هزار تومان، 5 سال دوم یک میلیون و 120 هزار تومان و دو سال آخر یک میلیون و 340 هزار تومان  است و در پلکانی سالانه اقساط ماهانه باید از 867 هزار تومان آغاز می‌شود. 
 
وی درباره کاهش نرخ سپرده قانونی در شورای پول و اعتبار گفت: کاهش نرخ سپرده قانونی از 10 درصد به 2 درصد باعث شد تا نرخ سود اوراق حق تقدم یک و نیم درصد کاهش یابد و به 18.5 درصد برسد، تسهیلات بدون سپرده برای سایر بانک‌ها 21 درصد و برای بانک مسکن 20 درصد است و با این مصوبه نرخ سود به 18.5 درصد کاهش می‌یابد. 
 
عضو هیئت مدیره بانک مسکن افزود : با این مصوبه حدود 10 هزار میلیارد ریال آزاد می‌شود و نخستین نتیجه مثبت آن کاهش نرخ سود تسهیلات به 18.5 درصد است که به منافع گیرندگان و هم به نفع بانک است و ماهانه یک میلیون امتیاز به ارزش  5 هزار میلیارد ریال تسهیلات منتشر خواهد شد. 
 
 
 

 آدرس: اصفهان- آبشار سوم- بعد از اجلاس سران- ورودی اصفهانک

         تلفن : 2202 3858 031   

 تماس تلگرام:09136974452       

rrrrrrr99rerree.gif

  تمامی حقوق محفوظ و متعلق

    به املاک اصفهان است

  مرور گر خود را بروز کنید!!! 

          برای دانلود کلیک کنید

 

طراحی وب سایت